Interne competitie - Eindstand seizoen 2015-2016

Vorige Volgende

Groep A

Op 13 mei 2016 is de 28e en laatste ronde van de interne competitie gespeeld.
Na oneindig veel iteraties aan het einde van de avond kwam onderstaande eindstand naar boven.

Nr   NaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Bob Stolp1807,5010025147470,0%
2Bert Hollander1761,509927148566,7%
3Sandra Hollander1433,179826910753,8%
4Jos Admiraal1404,17972289556,8%
5Harold Ebels1389,009628109951,8%
6Ed Stolp1372,509520710360,0%
7Robin Rommel1350,50941694368,8%
8Hans de Goede1313,009323123858,7%
9Dirk Aafjes1288,6792251321056,0%
10Hidde Ebels1270,33911975750,0%
11Marlies Sturk1250,009023114856,5%
12Gert-Jan Hafkamp1218,6789261301350,0%
13Barry Blekemolen1193,3388281211544,6%
14Tars Wanders1173,0087241121150,0%
15Jaap Limmen1089,178624931243,8%
16Niels Hageman1088,33856600100,0%
17Adri Beentjes1074,008427981048,1%
18Jan Borst1059,6783251201348,0%
19Remi Aafjes1048,3382221021050,0%
20Jeroen van Vliet1003,00811590660,0%
21Gijs Pouw984,1780241031147,9%
22Harry Levering970,0079201001050,0%
23Jan Levering952,00781865747,2%
24Bert van Diermen934,177724751239,6%
25Marcel Wester916,0076231001343,5%
26Jan de Graaf861,00751051455,0%
27Ed van Duin840,337420901145,0%
28Jan Brantjes823,837322821240,9%
29Jeroen Tebbens786,5072823343,8%
30Marc Voorwalt736,67711342738,5%
31Theo Al639,177018431130,6%
32Nico Pepping599,006925621728,0%
33Kees Aafjes569,006818321322,2%
34Chiel Pepping565,676717151120,6%
    Vorige Volgende