Interne competitie - Eindstand seizoen 2016-2017

Vorige

Groep A

Op 12 mei 2017 is de 28e en laatste ronde van de interne competitie gespeeld.
Na oneindig veel iteraties aan het einde van de avond kwam onderstaande eindstand naar boven.

Nr   NaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Bob Stolp1973,5010022157084,1%
2Bert Hollander1929,009927168374,1%
3Harold Ebels1513,3398271011657,4%
4Sandra Hollander1491,509721106561,9%
5Barry Blekemolen1448,0096271341055,6%
6Ed Stolp1398,83952097462,5%
7Niels Hageman1386,00941376076,9%
8Hidde Ebels1334,50931593370,0%
9Dirk Aafjes1324,6792251311154,0%
10Jos Admiraal1308,33912279652,3%
11Hans de Goede1292,509023114856,5%
12Gert-Jan Hafkamp1284,5089271311350,0%
13Jaap Limmen1244,178827108951,9%
14Tars Wanders1219,008724951047,9%
15Jan Levering1209,00862187654,8%
16Remi Aafjes1199,17851967650,0%
17Jan Borst1127,008419102757,9%
18Gijs Pouw1090,8383241121150,0%
19Marlies Sturk1046,33821681753,1%
20Robin Rommel1032,00811663746,9%
21Jeroen van Vliet1022,33801154263,6%
22Adri Beentjes1020,007925941244,0%
23Harry Levering942,007821901242,9%
24Theo Al886,337724751239,6%
25Marc Voorwalt855,00761460842,9%
26Jan Brantjes825,007522801436,4%
27Jan de Graaf815,67741351742,3%
28Bert van Diermen812,50731551936,7%
29Marcel Wester799,507217611038,2%
30Nico Pepping744,337125731534,0%
31Chiel Pepping694,83701122727,3%
32Jeroen Tebbens672,006900000,0%
33Ed van Duin534,676819401521,1%
34Kees Aafjes499,00671110109,1%
    Vorige