Interne competitie - Eindstand seizoen 2017-2018

Vorige

Groep A

Op 25 mei 2018 is de 28e en laatste ronde van de interne competitie gespeeld.
Na oneindig veel iteraties aan het einde van de avond kwam onderstaande eindstand naar boven.

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Bert Hollander1963,6710027177375,9%
2Bob Stolp1853,009921146181,0%
3Hidde Ebels1555,009824134762,5%
4Ed Stolp1550,509722108463,6%
5Harold Ebels1518,509626127759,6%
6Gert-Jan Hafkamp1419,6795281521157,1%
7Jos Admiraal1296,17942389654,3%
8Sandra Hollander1270,50931876555,6%
9Tars Wanders1244,839222113856,8%
10Robin Rommel1240,67911575363,3%
11Remi Aafjes1193,00902295852,3%
12Barry Blekemolen1185,5089261131248,1%
13Dirk Aafjes1130,0088251131150,0%
14Yvonne Schol1121,0087241221054,2%
15Jan Levering1118,17862092950,0%
16Jaap Limmen1094,838524771043,8%
17Harry Levering1051,0084211001147,6%
18Hans de Goede1019,008326941342,3%
19Marlies Sturk1004,338221911145,2%
20Niels Hageman998,0081741264,3%
21Adri Beentjes959,67801982947,4%
22Gijs Pouw909,507923851045,7%
23Jeroen Tebbens898,50781872944,4%
24Marc Voorwalt893,33771764747,1%
25Jan Brantjes863,677626851340,4%
26Jeroen van Vliet847,50751655646,9%
27Bert van Diermen822,007421731140,5%
28Chiel Pepping810,33731252550,0%
29Ed van Duin795,007218711041,7%
30Theo Al773,50711754841,2%
31Jan de Graaf756,50701141640,9%
32Luc de By718,50691142545,5%
33Nico Pepping695,336824561333,3%
34Marcel Wester581,676717401323,5%
35Olga Commandeur528,006640040,0%
    Vorige