Snelschaakkampioenschap 2015

Vorige Volgende

Groep A

Stand na 9 ronden, bijgewerkt op 2 januari 2015

NrNaamPuntenGwRmVlPercWP
1Niels Hageman900,00900100,0%48,0
2Bert Hollander750,0071183,3%48,5
3Bob Stolp750,0071183,3%47,5
4Jos Admiraal550,0051361,1%49,5
5Hidde Ebels500,0050455,6%48,5
6Robin Rommel500,0050455,6%45,5
7Gert-Jan Hafkamp500,0050455,6%44,0
8Jan Brantjes500,0050455,6%29,0
9Barry Blekemolen500,0050455,6%28,0
10Sandra Hollander450,0041450,0%51,5
11Harold Ebels400,0040544,4%49,0
12Hans de Goede400,0040544,4%45,0
13Jan Borst400,0040544,4%44,5
14Harry Levering400,0040544,4%36,5
15Adri Beentjes400,0040544,4%31,5
16Dick Aafjes400,0040544,4%29,5
17Ed van Duin300,0030633,3%36,0
18Nico Pepping200,0020722,2%33,0
19Kees Aafjes100,0010811,1%33,0
20Marcel Wester100,0010811,1%32,0

N.B. WP staat voor weerstandspunten, dit bepaalt de moeilijkheidsgraad van de tegenstander.

Overzicht per ronde | per speler individueel


Uitslagen ronde 1
WitZwartUitslag
Bert Hollander-Robin Rommel1-0
Niels Hageman-Jos Admiraal1-0
Jan Brantjes-Harold Ebels0-1
Hidde Ebels-Hans de Goede1-0
Nico Pepping-Kees Aafjes1-0
Gert-Jan Hafkamp-Harry Levering1-0
Dick Aafjes-Marcel Wester1-0
Adri Beentjes-Sandra Hollander0-1
Barry Blekemolen-Jan Borst0-1
Ed van Duin-Bob Stolp0-1

Uitslagen ronde 2
WitZwartUitslag
Bert Hollander-Niels Hageman0-1
Robin Rommel-Jos Admiraal0-1
Harold Ebels-Hidde Ebels0-1
Hans de Goede-Jan Brantjes1-0
Nico Pepping-Gert-Jan Hafkamp0-1
Kees Aafjes-Harry Levering0-1
Marcel Wester-Adri Beentjes0-1
Sandra Hollander-Dick Aafjes1-0
Barry Blekemolen-Ed van Duin0-1
Jan Borst-Bob Stolp0-1

Uitslagen ronde 3
WitZwartUitslag
Niels Hageman-Hidde Ebels1-0
Jos Admiraal-Ed van Duin1-0
Jan Brantjes-Kees Aafjes1-0
Gert-Jan Hafkamp-Sandra Hollander0-1
Harry Levering-Hans de Goede0-1
Dick Aafjes-Nico Pepping1-0
Marcel Wester-Barry Blekemolen0-1
Adri Beentjes-Robin Rommel0-1
Jan Borst-Harold Ebels1-0
Bob Stolp-Bert Hollander½-½

Uitslagen ronde 4
WitZwartUitslag
Robin Rommel-Nico Pepping1-0
Jos Admiraal-Gert-Jan Hafkamp1-0
Hidde Ebels-Bob Stolp0-1
Hans de Goede-Bert Hollander0-1
Kees Aafjes-Marcel Wester1-0
Harry Levering-Adri Beentjes1-0
Dick Aafjes-Jan Borst0-1
Sandra Hollander-Niels Hageman0-1
Barry Blekemolen-Jan Brantjes1-0
Ed van Duin-Harold Ebels0-1

Uitslagen ronde 5
WitZwartUitslag
Bert Hollander-Jos Admiraal1-0
Jan Brantjes-Marcel Wester1-0
Harold Ebels-Dick Aafjes1-0
Hans de Goede-Robin Rommel0-1
Nico Pepping-Ed van Duin0-1
Gert-Jan Hafkamp-Hidde Ebels1-0
Harry Levering-Barry Blekemolen1-0
Adri Beentjes-Kees Aafjes1-0
Jan Borst-Sandra Hollander0-1
Bob Stolp-Niels Hageman0-1

Uitslagen ronde 6
WitZwartUitslag
Robin Rommel-Gert-Jan Hafkamp1-0
Niels Hageman-Jan Borst1-0
Jos Admiraal-Bob Stolp0-1
Harold Ebels-Harry Levering1-0
Hidde Ebels-Ed van Duin1-0
Kees Aafjes-Barry Blekemolen0-1
Dick Aafjes-Hans de Goede0-1
Marcel Wester-Nico Pepping0-1
Adri Beentjes-Jan Brantjes0-1
Sandra Hollander-Bert Hollander0-1

Uitslagen ronde 7
WitZwartUitslag
Bert Hollander-Harold Ebels1-0
Niels Hageman-Robin Rommel1-0
Jan Brantjes-Nico Pepping1-0
Hans de Goede-Gert-Jan Hafkamp0-1
Kees Aafjes-Dick Aafjes0-1
Harry Levering-Hidde Ebels0-1
Barry Blekemolen-Adri Beentjes0-1
Jan Borst-Jos Admiraal0-1
Ed van Duin-Marcel Wester0-1
Bob Stolp-Sandra Hollander1-0

Uitslagen ronde 8
WitZwartUitslag
Robin Rommel-Bob Stolp0-1
Harold Ebels-Niels Hageman0-1
Hidde Ebels-Bert Hollander0-1
Nico Pepping-Barry Blekemolen0-1
Gert-Jan Hafkamp-Jan Brantjes1-0
Marcel Wester-Harry Levering0-1
Adri Beentjes-Dick Aafjes0-1
Sandra Hollander-Jos Admiraal½-½
Jan Borst-Hans de Goede0-1
Ed van Duin-Kees Aafjes1-0

Uitslagen ronde 9
WitZwartUitslag
Bert Hollander-Harry Levering1-0
Niels Hageman-Gert-Jan Hafkamp1-0
Jos Admiraal-Hans de Goede1-0
Jan Brantjes-Ed van Duin1-0
Nico Pepping-Adri Beentjes0-1
Kees Aafjes-Robin Rommel0-1
Dick Aafjes-Barry Blekemolen0-1
Marcel Wester-Jan Borst0-1
Sandra Hollander-Hidde Ebels0-1
Bob Stolp-Harold Ebels1-0

Vorige Volgende