Snelschaakkampioenschap 2018

Vorige

Groep A

Stand na 9 ronden, bijgewerkt op 5 januari 2018

NrNaamScoreGwRmVlPercWP
1Bert Hollander8,581094,4%48,0
2Hidde Ebels7,062177,8%50,0
3Robin Rommel6,561272,2%49,5
4Niels Hageman6,060366,7%50,0
5Barry Blekemolen5,551361,1%50,0
6Jos Admiraal5,551361,1%48,5
7Harry Levering5,050455,6%43,0
8Tars Wanders5,050455,6%42,5
9Harold Ebels5,050455,6%42,0
10Remi Aafjes5,050455,6%36,5
11Sjoerd de Boer5,050455,6%31,0
12Sandra Hollander4,541450,0%37,0
13Gert-Jan Hafkamp4,040544,4%49,0
14Hans de Goede4,040544,4%48,5
15Mike Slot4,040544,4%37,0
16Dirk Aafjes4,032444,4%35,5
17Yvonne Schol4,040544,4%33,0
18Jan Brantjes3,531538,9%31,0
19Jaap Limmen3,030633,3%33,0
20Luc de By2,020722,2%33,0
21Marcel Wester2,020722,2%31,0
22Nico Pepping0,00090,0%32,0

N.B. WP staat voor weerstandspunten, dit bepaalt de moeilijkheidsgraad van de tegenstander.

Overzicht per ronde


Uitslagen ronde 1
WitZwartUitslag
Jos Admiraal-Robin Rommel½-½
Bert Hollander-Sandra Hollander1-0
Gert-Jan Hafkamp-Yvonne Schol1-0
Niels Hageman-Mike Slot1-0
Sjoerd de Boer-Hidde Ebels0-1
Harold Ebels-Jaap Limmen1-0
Nico Pepping-Luc de By0-1
Dirk Aafjes-Remi Aafjes1-0
Barry Blekemolen-Tars Wanders1-0
Jan Brantjes-Marcel Wester1-0
Harry Levering-Hans de Goede1-0

Uitslagen ronde 2
WitZwartUitslag
Robin Rommel-Yvonne Schol1-0
Bert Hollander-Gert-Jan Hafkamp1-0
Sandra Hollander-Jos Admiraal0-1
Mike Slot-Sjoerd de Boer1-0
Hidde Ebels-Niels Hageman1-0
Jaap Limmen-Nico Pepping1-0
Luc de By-Harold Ebels1-0
Dirk Aafjes-Barry Blekemolen0-1
Remi Aafjes-Tars Wanders0-1
Jan Brantjes-Harry Levering0-1
Marcel Wester-Hans de Goede0-1

Uitslagen ronde 3
WitZwartUitslag
Jos Admiraal-Luc de By1-0
Yvonne Schol-Nico Pepping1-0
Niels Hageman-Robin Rommel0-1
Mike Slot-Jaap Limmen1-0
Sjoerd de Boer-Sandra Hollander0-1
Hidde Ebels-Bert Hollander½-½
Harold Ebels-Gert-Jan Hafkamp0-1
Dirk Aafjes-Jan Brantjes½-½
Remi Aafjes-Marcel Wester1-0
Barry Blekemolen-Harry Levering1-0
Tars Wanders-Hans de Goede0-1

Uitslagen ronde 4
WitZwartUitslag
Jos Admiraal-Hidde Ebels0-1
Bert Hollander-Barry Blekemolen1-0
Sandra Hollander-Harold Ebels0-1
Gert-Jan Hafkamp-Luc de By1-0
Niels Hageman-Dirk Aafjes1-0
Sjoerd de Boer-Remi Aafjes0-1
Jaap Limmen-Yvonne Schol0-1
Nico Pepping-Marcel Wester0-1
Tars Wanders-Jan Brantjes1-0
Harry Levering-Robin Rommel0-1
Hans de Goede-Mike Slot1-0

Uitslagen ronde 5
WitZwartUitslag
Robin Rommel-Bert Hollander0-1
Sandra Hollander-Dirk Aafjes½-½
Hidde Ebels-Gert-Jan Hafkamp1-0
Harold Ebels-Mike Slot1-0
Nico Pepping-Sjoerd de Boer0-1
Luc de By-Yvonne Schol0-1
Tars Wanders-Niels Hageman0-1
Jan Brantjes-Remi Aafjes0-1
Marcel Wester-Jaap Limmen0-1
Harry Levering-Jos Admiraal0-1
Hans de Goede-Barry Blekemolen1-0

Uitslagen ronde 6
WitZwartUitslag
Robin Rommel-Hidde Ebels1-0
Gert-Jan Hafkamp-Jos Admiraal0-1
Yvonne Schol-Harold Ebels0-1
Mike Slot-Tars Wanders0-1
Jaap Limmen-Sandra Hollander0-1
Luc de By-Dirk Aafjes0-1
Remi Aafjes-Harry Levering0-1
Barry Blekemolen-Niels Hageman0-1
Jan Brantjes-Nico Pepping1-0
Marcel Wester-Sjoerd de Boer0-1
Hans de Goede-Bert Hollander0-1

Uitslagen ronde 7
WitZwartUitslag
Robin Rommel-Hans de Goede1-0
Bert Hollander-Jos Admiraal1-0
Sandra Hollander-Nico Pepping1-0
Yvonne Schol-Barry Blekemolen0-1
Niels Hageman-Gert-Jan Hafkamp1-0
Sjoerd de Boer-Jan Brantjes1-0
Hidde Ebels-Harold Ebels1-0
Luc de By-Marcel Wester0-1
Dirk Aafjes-Mike Slot0-1
Remi Aafjes-Jaap Limmen1-0
Harry Levering-Tars Wanders0-1

Uitslagen ronde 8
WitZwartUitslag
Jos Admiraal-Tars Wanders1-0
Bert Hollander-Niels Hageman1-0
Gert-Jan Hafkamp-Sandra Hollander1-0
Mike Slot-Harry Levering0-1
Sjoerd de Boer-Luc de By1-0
Harold Ebels-Remi Aafjes1-0
Jaap Limmen-Jan Brantjes1-0
Nico Pepping-Dirk Aafjes0-1
Barry Blekemolen-Robin Rommel1-0
Marcel Wester-Yvonne Schol0-1
Hans de Goede-Hidde Ebels0-1

Uitslagen ronde 9
WitZwartUitslag
Robin Rommel-Gert-Jan Hafkamp1-0
Sandra Hollander-Marcel Wester1-0
Yvonne Schol-Harry Levering0-1
Niels Hageman-Jos Admiraal1-0
Mike Slot-Nico Pepping1-0
Hidde Ebels-Barry Blekemolen½-½
Harold Ebels-Bert Hollander0-1
Jaap Limmen-Sjoerd de Boer0-1
Remi Aafjes-Hans de Goede1-0
Tars Wanders-Dirk Aafjes1-0
Jan Brantjes-Luc de By1-0
Vorige