SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Het meest recent in de competitie hebben we ronde {{mrr}} gespeeld.

Uitslagen

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 8 november

wit Witzwart ZwartUitslag
Luc Janssen-Matthijs Hulsebos1-0
Bert Hollander-Tars Wanders0-1
Remi Aafjes-Gert-Jan Hafkamp1-0
Barry Blekemolen-Harold Ebels½-½
Jos Admiraal-Aart van den Brink½-½
Arthur Wilbie-Gijs Pouw0-1
Hans de Goede-Sandra Hollander0-1
Jeroen van Vliet-Marlies Sturk0-1
Samer Alrayes-Ed van Duin1-0
Marc Voorwalt-Jaap Limmen0-1
Indriaas Booij-Jan Brantjes1-0
Olga Commandeur-Adri Beentjes0-1
Dirk Aafjes-Marcel Wester1-0
Harry Levering-Nico Pepping1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 8 november (Ronde 8)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen698,50100871093,8%
2Tars Wanders520,0099860275,0%
3Remi Aafjes485,0098860275,0%
4Bob Stolp470,0097632166,7%
5Bert Hollander429,5096841356,3%
6Ed Stolp419,3395632166,7%
7Matthijs Hulsebos396,1794632166,7%
8Harold Ebels392,5093833256,3%
9Hidde Ebels385,0092531170,0%
10Gijs Pouw366,3391741264,3%
11Jos Admiraal364,0090631258,3%
12Barry Blekemolen361,5089731350,0%
13Niels Hageman357,8388422075,0%
14Gert-Jan Hafkamp350,0087841356,3%
15Aart van den Brink350,0086833256,3%
16Sandra Hollander318,0085630350,0%
17Robin Rommel307,5084631258,3%
18Marlies Sturk289,0083530260,0%
19Samer Alrayes286,0082840450,0%
20Jaap Limmen279,0081630350,0%
21Arthur Wilbie271,3380430175,0%
22Indriaas Booij262,0079840450,0%
23Theo Al252,0078613241,7%
24Adri Beentjes246,6777420250,0%
25Hans de Goede227,0076520340,0%
26Jan de Graaf222,0075311150,0%
27Jeroen van Vliet219,6774411237,5%
28Dirk Aafjes219,0073830537,5%
29Ed van Duin210,5072721435,7%
30Jan Levering208,0071210150,0%
31Marc Voorwalt196,0070520340,0%
32Jan Brantjes180,0069611425,0%
33Bert van Diermen178,3368310233,3%
34Olga Commandeur174,6767310233,3%
35Harry Levering169,0066620433,3%
36Ferry Haan150,6765410325,0%
37Marcel Wester123,0064820625,0%
38Paul de Ruijter106,0063610516,7%
39Nico Pepping83,6762710614,3%
40Chiel Pepping81,336140040,0%