SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Het meest recent in de competitie hebben we ronde {{mrr}} gespeeld.

Uitslagen

Overzicht voor ronde 26, gespeeld op 12 april

wit Witzwart ZwartUitslag
Bob Stolp-Gert-Jan Hafkamp1-0
Bert Hollander-Hidde Ebels1-0
Jos Admiraal-Luc Janssen1-0
Barry Blekemolen-Ed Stolp1-0
Remi Aafjes-Harold Ebels0-1
Dirk Aafjes-Sandra Hollander1-0
Hans de Goede-Harry Levering1-0
Jan Brantjes-Ed van Duin1-0
Jan de Graaf-Nico Pepping1-0
Indriaas Booij-Tars Wanders0-1
Theo Al-Jaap Limmen1-0
Samer Alrayes-Gijs Pouw1-0
Matthijs Hulsebos-Marcel Wester1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 12 april (Ronde 26)

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Luc Janssen1808,3310026158373,1%
2Bert Hollander1655,509925139370,0%
3Bob Stolp1633,0098231111171,7%
4Harold Ebels1395,339724116758,3%
5Jos Admiraal1362,00961989265,8%
6Remi Aafjes1333,839524114954,2%
7Hidde Ebels1208,83941978457,9%
8Barry Blekemolen1202,009324106854,2%
9Gert-Jan Hafkamp1172,0092261401253,8%
10Dirk Aafjes1171,3391231301056,5%
11Hans de Goede1160,509023122956,5%
12Ed Stolp1152,33891985655,3%
13Sandra Hollander1129,50881674556,3%
14Marlies Sturk1070,00872093852,5%
15Jan Levering1047,008617100758,8%
16Samer Alrayes1039,0085261211348,1%
17Niels Hageman999,0084944166,7%
18Robin Rommel982,83832193950,0%
19Gijs Pouw977,508220101952,5%
20Theo Al970,508120101952,5%
21Jaap Limmen940,008020811142,5%
22Harry Levering916,83791771944,1%
23Tars Wanders916,007820911047,5%
24Yvonne Schol887,17771681753,1%
25Matthijs Hulsebos881,6776960366,7%
26Adri Beentjes832,00751873847,2%
27Bert van Diermen825,33741790852,9%
28Indriaas Booij812,5073241011343,8%
29Jan Brantjes803,507221821142,9%
30Jeroen van Vliet756,83711654743,8%
31Marc Voorwalt728,67701042450,0%
32Marcel Wester713,006920631137,5%
33Jan de Graaf693,6768740357,1%
34Ed van Duin667,50671652937,5%
35Chiel Pepping641,006615501033,3%
36Olga Commandeur565,3365310233,3%
37Jeroen Tebbens555,5064201125,0%
38Nico Pepping398,006324341720,8%
39Paul de Ruijter347,006214111210,7%