SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Het meest recent in de competitie hebben we ronde {{mrr}} gespeeld.

Uitslagen

Overzicht voor ronde 28, gespeeld op 25 mei

wit Witzwart ZwartUitslag
Luc Janssen-Harold Ebels1-0
Ed Stolp-Hidde Ebels½-½
Jos Admiraal-Remi Aafjes1-0
Robin Rommel-Jaap Limmen0-1
Barry Blekemolen-Dirk Aafjes1-0
Gert-Jan Hafkamp-Bert Hollander0-1
Hans de Goede-Sandra Hollander0-1
Jeroen van Vliet-Jan de Graaf½-½
Adri Beentjes-Yvonne Schol1-0
Gijs Pouw-Tars Wanders0-1
Jan Brantjes-Samer Alrayes1-0
Theo Al-Jan Levering0-1
Nico Pepping-Marc Voorwalt0-1
Ed van Duin-Marcel Wester0-1
Paul de Ruijter-Chiel Pepping0-1
Matthijs Hulsebos-Niels Hageman1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 3 mei (Ronde 28). Eindstand seizoen 2018-2019.

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Luc Janssen1898,3310028168471,4%
2Bert Hollander1847,009927159372,2%
3Bob Stolp1693,3398231111171,7%
4Jos Admiraal1496,17972099267,5%
5Harold Ebels1469,509626126857,7%
6Remi Aafjes1347,0095251141052,0%
7Sandra Hollander1337,50941894561,1%
8Ed Stolp1294,50932196657,1%
9Barry Blekemolen1279,839226116953,8%
10Gert-Jan Hafkamp1249,0091281501353,6%
11Hidde Ebels1234,50902179554,8%
12Dirk Aafjes1214,3389241301154,2%
13Jan Levering1158,338818110761,1%
14Hans de Goede1150,0087251221152,0%
15Marlies Sturk1123,50862093852,5%
16Jaap Limmen1106,5085221011147,7%
17Tars Wanders1091,5084221111052,3%
18Matthijs Hulsebos1073,33831180372,7%
19Theo Al1056,8382221111052,3%
20Samer Alrayes1026,0081281211544,6%
21Niels Hageman991,00801044260,0%
22Robin Rommel985,507922931047,7%
23Jan Brantjes979,5078231021147,8%
24Gijs Pouw970,5077221011147,7%
25Harry Levering930,177618711041,7%
26Adri Beentjes901,00752083947,5%
27Yvonne Schol873,17741881947,2%
28Bert van Diermen867,33731790852,9%
29Marcel Wester866,507222831143,2%
30Indriaas Booij858,3371241011343,8%
31Marc Voorwalt814,50701152454,5%
32Jeroen van Vliet785,00691855841,7%
33Jan de Graaf750,8368841356,3%
34Ed van Duin736,506718621038,9%
35Chiel Pepping700,006617601135,3%
36Jeroen Tebbens606,3365201125,0%
37Olga Commandeur600,3364310233,3%
38Nico Pepping404,506326341919,2%
39Paul de Ruijter370,676215111310,0%