SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Het meest recent in de competitie hebben we ronde {{mrr}} gespeeld.

Uitslagen

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 18 oktober

wit Witzwart ZwartUitslag
Luc Janssen-Jos Admiraal1-0
Bert Hollander-Bob Stolp1-0
Remi Aafjes-Tars Wanders0-1
Sandra Hollander-Matthijs Hulsebos0-1
Jaap Limmen-Gert-Jan Hafkamp0-1
Robin Rommel-Ed Stolp½-½
Dirk Aafjes-Aart van den Brink0-1
Barry Blekemolen-Ed van Duin1-0
Theo Al-Gijs Pouw0-1
Harold Ebels-Bert van Diermen1-0
Marlies Sturk-Jan Brantjes1-0
Arthur Wilbie-Nico Pepping1-0
Jeroen van Vliet-Samer Alrayes1-0
Chiel Pepping-Marc Voorwalt0-1
Marcel Wester-Indriaas Booij0-1
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 18 oktober (Ronde 5).

Nr
Naam
Punten
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen4,50541090,0%
2Bert Hollander4,00540180,0%
3Tars Wanders4,00540180,0%
4Matthijs Hulsebos3,83431087,5%
5Hidde Ebels3,83431087,5%
6Gert-Jan Hafkamp3,50531170,0%
7Jos Admiraal3,33430175,0%
8Bob Stolp3,17421162,5%
9Niels Hageman3,17321083,3%
10Remi Aafjes3,00530260,0%
11Aart van den Brink3,00522160,0%
12Barry Blekemolen3,00420250,0%
13Ed Stolp2,83421162,5%
14Robin Rommel2,83421162,5%
15Gijs Pouw2,83421162,5%
16Harold Ebels2,83521250,0%
17Sandra Hollander2,66420250,0%
18Marlies Sturk2,33420250,0%
19Jaap Limmen2,33420250,0%
20Arthur Wilbie2,002200100,0%
21Dirk Aafjes2,00520340,0%
22Ed van Duin2,00520340,0%
23Hans de Goede2,00210150,0%
24Adri Beentjes2,00210150,0%
25Jeroen van Vliet2,00210150,0%
26Jan de Graaf2,00210150,0%
27Theo Al1,83411237,5%
28Harry Levering1,67310233,3%
29Marc Voorwalt1,67310233,3%
30Ferry Haan1,67310233,3%
31Bert van Diermen1,67310233,3%
32Jan Brantjes1,67410325,0%
33Jan Levering1,6700000,0%
34Nico Pepping1,33410325,0%
35Paul de Ruijter1,33410325,0%
36Olga Commandeur1,3310010,0%
37Samer Alrayes1,00510420,0%
38Indriaas Booij1,00510420,0%
39Chiel Pepping0,6730030,0%
40Marcel Wester0,0050050,0%
Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen395,00100541090,0%
2Bert Hollander367,0099540180,0%
3Hidde Ebels330,1698431087,5%
4Matthijs Hulsebos322,3397431087,5%
5Bob Stolp303,0096421162,5%
6Tars Wanders298,0095540180,0%
7Jos Admiraal295,3394430175,0%
8Gert-Jan Hafkamp280,0093531170,0%
9Niels Hageman268,3392321083,3%
10Ed Stolp245,3391421162,5%
11Aart van den Brink236,0090522160,0%
12Barry Blekemolen235,0089420250,0%
13Sandra Hollander218,6688420250,0%
14Remi Aafjes214,0087530260,0%
15Harold Ebels212,6786521250,0%
16Gijs Pouw208,3385421162,5%
17Robin Rommel201,5084421162,5%
18Marlies Sturk165,6683420250,0%
19Jaap Limmen163,3382420250,0%
20Adri Beentjes161,9981210150,0%
21Dirk Aafjes158,0080520340,0%
22Arthur Wilbie155,33792200100,0%
23Hans de Goede151,9978210150,0%
24Jeroen van Vliet140,9977210150,0%
25Jan de Graaf137,9976210150,0%
26Ed van Duin132,0075520340,0%
27Theo Al131,6674411237,5%
28Jan Brantjes123,6773410325,0%
29Jan Levering119,997200000,0%
30Bert van Diermen115,3371310233,3%
31Harry Levering111,6670310233,3%
32Marc Voorwalt108,0069310233,3%
33Ferry Haan106,3368310233,3%
34Olga Commandeur89,326710010,0%
35Nico Pepping87,0066410325,0%
36Paul de Ruijter82,6665410325,0%
37Samer Alrayes63,0064510420,0%
38Indriaas Booij61,0063510420,0%
39Chiel Pepping41,336230030,0%
40Marcel Wester0,006150050,0%