SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Het meest recent in de competitie hebben we ronde {{mrr}} gespeeld.

Uitslagen

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 25 oktober

wit Witzwart ZwartUitslag
Luc Janssen-Bert Hollander1-0
Bob Stolp-Hidde Ebels1-0
Tars Wanders-Gert-Jan Hafkamp1-0
Ed Stolp-Jos Admiraal1-0
Aart van den Brink-Barry Blekemolen0-1
Sandra Hollander-Remi Aafjes0-1
Gijs Pouw-Harold Ebels0-1
Jaap Limmen-Robin Rommel0-1
Hans de Goede-Dirk Aafjes1-0
Ed van Duin-Jan de Graaf½-½
Jan Brantjes-Theo Al½-½
Jan Levering-Harry Levering1-0
Marc Voorwalt-Ferry Haan1-0
Nico Pepping-Samer Alrayes0-1
Indriaas Booij-Paul de Ruijter1-0
Marcel Wester-Chiel Pepping1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 25 oktober (Ronde 6).

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen499,00100651091,7%
2Tars Wanders401,0099650183,3%
3Bob Stolp393,3398531170,0%
4Bert Hollander370,0097640266,7%
5Matthijs Hulsebos359,5096431087,5%
6Ed Stolp331,6795531170,0%
7Barry Blekemolen327,0094530260,0%
8Hidde Ebels324,0093531170,0%
9Remi Aafjes311,0092640266,7%
10Harold Ebels296,3391631258,3%
11Jos Admiraal292,0090530260,0%
12Niels Hageman284,5089321083,3%
13Robin Rommel272,8388531170,0%
14Gert-Jan Hafkamp258,5087631258,3%
15Hans de Goede234,0086320166,7%
16Aart van den Brink224,0085622250,0%
17Sandra Hollander211,0084520340,0%
18Gijs Pouw208,1783521250,0%
19Jan Levering202,67821100100,0%
20Marlies Sturk190,0081420250,0%
21Arthur Wilbie185,33802200100,0%
22Adri Beentjes184,3379210150,0%
23Ed van Duin182,5078621341,7%
24Marc Voorwalt177,3377420250,0%
25Theo Al176,3376512240,0%
26Jan de Graaf175,0075311150,0%
27Jeroen van Vliet167,6774210150,0%
28Jan Brantjes164,6773511330,0%
29Dirk Aafjes159,0072620433,3%
30Jaap Limmen153,6771520340,0%
31Bert van Diermen135,0070310233,3%
32Samer Alrayes132,0069620433,3%
33Indriaas Booij125,0068620433,3%
34Olga Commandeur111,676710010,0%
35Harry Levering107,0066410325,0%
36Ferry Haan105,3365410325,0%
37Nico Pepping84,3364510420,0%
38Paul de Ruijter83,0063510420,0%
39Marcel Wester61,0062610516,7%
40Chiel Pepping40,676140040,0%