SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Het meest recent in de competitie hebben we ronde {{mrr}} gespeeld.

Uitslagen

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 1 november

wit Witzwart ZwartUitslag
Tars Wanders-Luc Janssen0-1
Matthijs Hulsebos-Bob Stolp½-½
Bert Hollander-Ed Stolp½-½
Barry Blekemolen-Remi Aafjes0-1
Harold Ebels-Niels Hageman½-½
Gert-Jan Hafkamp-Robin Rommel1-0
Aart van den Brink-Hans de Goede1-0
Gijs Pouw-Jan Levering1-0
Arthur Wilbie-Adri Beentjes1-0
Theo Al-Jeroen van Vliet½-½
Samer Alrayes-Dirk Aafjes1-0
Harry Levering-Indriaas Booij0-1
Paul de Ruijter-Olga Commandeur0-1
Nico Pepping-Marcel Wester0-1
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 1 november (Ronde 7)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen600,50100761092,9%
2Bob Stolp448,0099632166,7%
3Bert Hollander425,0098741264,3%
4Tars Wanders420,0097750271,4%
5Matthijs Hulsebos403,0096532080,0%
6Remi Aafjes400,0095750271,4%
7Ed Stolp381,8394632166,7%
8Hidde Ebels357,0093531170,0%
9Gert-Jan Hafkamp344,5092741264,3%
10Harold Ebels341,8391732257,1%
11Barry Blekemolen322,0090630350,0%
12Jos Admiraal318,3389530260,0%
13Niels Hageman314,5088422075,0%
14Aart van den Brink309,0087732257,1%
15Gijs Pouw289,1786631258,3%
16Robin Rommel274,3385631258,3%
17Arthur Wilbie260,00843300100,0%
18Sandra Hollander242,0083520340,0%
19Hans de Goede231,0082420250,0%
20Theo Al225,5081613241,7%
21Jeroen van Vliet224,1780311150,0%
22Marlies Sturk214,0079420250,0%
23Ed van Duin211,0078621341,7%
24Samer Alrayes203,0077730442,9%
25Marc Voorwalt202,0075420250,0%
26Jaap Limmen202,0076520340,0%
27Jan de Graaf198,6774311150,0%
28Indriaas Booij192,0073730442,9%
29Jan Brantjes190,5072511330,0%
30Jan Levering182,3371210150,0%
31Olga Commandeur179,6770210150,0%
32Adri Beentjes161,0069310233,3%
33Dirk Aafjes157,0068720528,6%
34Bert van Diermen155,3367310233,3%
35Ferry Haan131,0066410325,0%
36Marcel Wester123,0065720528,6%
37Harry Levering105,6764510420,0%
38Paul de Ruijter86,0063610516,7%
39Nico Pepping83,6762610516,7%
40Chiel Pepping61,006140040,0%