Interne competitie - Eindstand seizoen 2018-2019

Vorige

Groep A

Op 3 mei 2019 is de 28e en laatste ronde van de interne competitie gespeeld.
Na oneindig veel iteraties aan het einde van de avond kwam onderstaande eindstand naar boven.

Nr   NaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Luc Janssen1898,3310028168471,4%
2Bert Hollander1847,009927159372,2%
3Bob Stolp1693,3398231111171,7%
4Jos Admiraal1496,17972099267,5%
5Harold Ebels1469,509626126857,7%
6Remi Aafjes1347,0095251141052,0%
7Sandra Hollander1337,50941894561,1%
8Ed Stolp1294,50932196657,1%
9Barry Blekemolen1279,839226116953,8%
10Gert-Jan Hafkamp1249,0091281501353,6%
11Hidde Ebels1234,50902179554,8%
12Dirk Aafjes1214,3389241301154,2%
13Jan Levering1158,338818110761,1%
14Hans de Goede1150,0087251221152,0%
15Marlies Sturk1123,50862093852,5%
16Jaap Limmen1106,5085221011147,7%
17Tars Wanders1091,5084221111052,3%
18Matthijs Hulsebos1073,33831180372,7%
19Theo Al1056,8382221111052,3%
20Samer Alrayes1026,0081281211544,6%
21Niels Hageman991,00801044260,0%
22Robin Rommel985,507922931047,7%
23Jan Brantjes979,5078231021147,8%
24Gijs Pouw970,5077221011147,7%
25Harry Levering930,177618711041,7%
26Adri Beentjes901,00752083947,5%
27Yvonne Schol873,17741881947,2%
28Bert van Diermen867,33731790852,9%
29Marcel Wester866,507222831143,2%
30Indriaas Booij858,3371241011343,8%
31Marc Voorwalt814,50701152454,5%
32Jeroen van Vliet785,00691855841,7%
33Jan de Graaf750,8368841356,3%
34Ed van Duin736,506718621038,9%
35Chiel Pepping700,006617601135,3%
36Jeroen Tebbens606,3365201125,0%
37Olga Commandeur600,3364310233,3%
38Nico Pepping404,506326341919,2%
39Paul de Ruijter370,676215111310,0%
    Vorige