SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Het meest recent in de competitie hebben we ronde {{mrr}} gespeeld.

Uitslagen

Overzicht voor ronde 27, gespeeld op 26 april

wit Witzwart ZwartUitslag
Luc Janssen-Bert Hollander0-1
Ed Stolp-Samer Alrayes1-0
Harold Ebels-Hidde Ebels1-0
Sandra Hollander-Barry Blekemolen1-0
Tars Wanders-Adri Beentjes1-0
Gert-Jan Hafkamp-Hans de Goede1-0
Jaap Limmen-Harry Levering1-0
Jan Brantjes-Nico Pepping1-0
Theo Al-Gijs Pouw1-0R
Marcel Wester-Jeroen van Vliet1-0
Ed van Duin-Chiel Pepping1-0
Matthijs Hulsebos-Yvonne Schol1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 26 april (Ronde 27)

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Luc Janssen1808,3310027158470,4%
2Bert Hollander1757,509926149371,2%
3Bob Stolp1661,6798231111171,7%
4Harold Ebels1475,339725126760,0%
5Jos Admiraal1394,50961989265,8%
6Remi Aafjes1353,509524114954,2%
7Gert-Jan Hafkamp1260,0094271501255,6%
8Ed Stolp1254,00932095657,5%
9Sandra Hollander1241,50921784558,8%
10Dirk Aafjes1205,6791231301056,5%
11Hidde Ebels1191,00902078555,0%
12Barry Blekemolen1182,838925106952,0%
13Hans de Goede1157,0088241221054,2%
14Marlies Sturk1098,50872093852,5%
15Jan Levering1076,678617100758,8%
16Theo Al1065,338521111954,8%
17Samer Alrayes1031,0084271211446,3%
18Jaap Limmen1024,008321911145,2%
19Niels Hageman1010,0082944166,7%
20Tars Wanders1008,0081211011050,0%
21Robin Rommel994,00802193950,0%
22Gijs Pouw975,0079211011050,0%
23Matthijs Hulsebos968,00781070370,0%
24Harry Levering913,177718711041,7%
25Jan Brantjes889,677622921145,5%
26Yvonne Schol879,00751781850,0%
27Bert van Diermen847,00741790852,9%
28Indriaas Booij841,8373241011343,8%
29Adri Beentjes818,00721973944,7%
30Marcel Wester795,507121731140,5%
31Jeroen van Vliet755,67701754841,2%
32Marc Voorwalt747,50691042450,0%
33Ed van Duin742,00681762941,2%
34Jan de Graaf706,6767740357,1%
35Chiel Pepping642,006616501131,3%
36Olga Commandeur588,0065310233,3%
37Jeroen Tebbens576,8364201125,0%
38Nico Pepping403,006325341820,0%
39Paul de Ruijter369,676214111210,7%