SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

Snelschaken

In 1984 werd bij SV Vredeburg voor het eerst een snelschaaktoernooi georganiseerd. De wisselbeker die toen gegeven werd, rouleert nog steeds en elk jaar wordt de winnaar erbij ingegraveerd. Er is geen editie overgeslagen, en vrijwel altijd zijn er genoeg gegadigden voor de titel. Dat is ergens logisch: tijdens de 8-9 wedstrijden met maar maximaal vijf minuten per persoon kan alles gebeuren...
De laatste decennia wordt uiteraard ingedeeld met de computer, en sinds 2009 ook gepubliceerd op deze site.

Snelschaakkampioenschap 2020

Groep A

Stand na 9 ronden, bijgewerkt op 3 januari 2020

NrNaamScoreGwRmVlPercWP
1Bert Hollander9,0900100,0%50,5
2Luc Janssen8,080188,9%47,5
3Bob Stolp6,561272,2%51,5
4Matthijs Hulsebos6,060366,7%50,0
5Niels Hageman5,551361,1%52,0
6Barry Blekemolen5,551361,1%46,5
7Hidde Ebels5,551361,1%44,5
8Tars Wanders5,050455,6%50,5
9Robin Rommel5,050455,6%44,5
10Harold Ebels5,050455,6%44,5
11Remi Aafjes5,050455,6%39,0
12Samer Alrayes4,541450,0%41,0
13Sandra Hollander4,541450,0%39,0
14Jos Admiraal4,040544,4%47,0
15Hans de Goede4,040544,4%41,5
16Gijs Pouw4,040544,4%35,5
17Aart van den Brink4,040544,4%35,5
18Gert Jan Hafkamp4,040544,4%34,5
19Nico Pepping4,040544,4%31,5
20Harry Levering4,040544,4%28,5
21Ed van Duin3,030633,3%34,0
22Adri Beentjes3,030633,3%33,5
23Ferry Haan3,030633,3%33,5
24Arthur Wilbie2,521627,8%30,0
25Marcel Wester1,511716,7%32,5
26Dirk Aafjes1,010811,1%34,5

 

Overzicht per ronde

Uitslagen ronde 1

WitZwartUitslag
Dirk Aafjes-Luc Janssen0-1
Bob Stolp-Hans de Goede1-0
Robin Rommel-Bert Hollander0-1
Jos Admiraal-Aart van den Brink1-0
Gijs Pouw-Niels Hageman0-1
Matthijs Hulsebos-Harry Levering1-0
Adri Beentjes-Sandra Hollander0-1
Harold Ebels-Ferry Haan1-0
Arthur Wilbie-Hidde Ebels0-1
Gert Jan Hafkamp-Marcel Wester1-0
Ed van Duin-Remi Aafjes0-1
Tars Wanders-Nico Pepping1-0
Barry Blekemolen-Samer Alrayes0-1


Uitslagen ronde 2

WitZwartUitslag
Luc Janssen-Harold Ebels1-0
Sandra Hollander-Bob Stolp0-1
Bert Hollander-Gert Jan Hafkamp1-0
Hidde Ebels-Jos Admiraal0-1
Niels Hageman-Tars Wanders1-0
Remi Aafjes-Matthijs Hulsebos0-1
Samer Alrayes-Dirk Aafjes1-0
Ferry Haan-Barry Blekemolen0-1
Hans de Goede-Adri Beentjes1-0
Marcel Wester-Robin Rommel0-1
Aart van den Brink-Arthur Wilbie1-0
Nico Pepping-Gijs Pouw0-1
Harry Levering-Ed van Duin0-1


Uitslagen ronde 3

WitZwartUitslag
Jos Admiraal-Luc Janssen0-1
Bob Stolp-Samer Alrayes1-0
Matthijs Hulsebos-Bert Hollander0-1
Harold Ebels-Niels Hageman0-1
Tars Wanders-Sandra Hollander1-0
Robin Rommel-Hidde Ebels0-1
Barry Blekemolen-Hans de Goede1-0
Gert Jan Hafkamp-Aart van den Brink0-1
Gijs Pouw-Remi Aafjes0-1
Ed van Duin-Ferry Haan1-0
Dirk Aafjes-Marcel Wester0-1
Arthur Wilbie-Harry Levering0-1
Adri Beentjes-Nico Pepping1-0


Uitslagen ronde 4

WitZwartUitslag
Luc Janssen-Bert Hollander0-1
Niels Hageman-Bob Stolp0-1
Remi Aafjes-Jos Admiraal0-1
Samer Alrayes-Matthijs Hulsebos0-1
Hidde Ebels-Ed van Duin1-0
Aart van den Brink-Barry Blekemolen0-1
Gert Jan Hafkamp-Tars Wanders0-1
Sandra Hollander-Robin Rommel0-1
Marcel Wester-Harold Ebels0-1
Hans de Goede-Gijs Pouw1-0
Harry Levering-Adri Beentjes0-1
Nico Pepping-Dirk Aafjes1-0
Ferry Haan-Arthur Wilbie1-0


Uitslagen ronde 5

WitZwartUitslag
Bert Hollander-Bob Stolp1-0
Tars Wanders-Luc Janssen0-1
Jos Admiraal-Niels Hageman0-1
Matthijs Hulsebos-Hidde Ebels0-1
Barry Blekemolen-Remi Aafjes1-0
Harold Ebels-Aart van den Brink1-0
Ed van Duin-Hans de Goede0-1
Robin Rommel-Samer Alrayes1-0
Sandra Hollander-Harry Levering1-0
Nico Pepping-Gert Jan Hafkamp1-0
Gijs Pouw-Ferry Haan0-1
Adri Beentjes-Marcel Wester1-0
Dirk Aafjes-Arthur Wilbie0-1


Uitslagen ronde 6

WitZwartUitslag
Niels Hageman-Bert Hollander0-1
Luc Janssen-Hidde Ebels1-0
Bob Stolp-Barry Blekemolen1-0
Tars Wanders-Jos Admiraal1-0
Hans de Goede-Matthijs Hulsebos0-1
Adri Beentjes-Harold Ebels0-1
Aart van den Brink-Robin Rommel0-1
Ferry Haan-Sandra Hollander0-1
Remi Aafjes-Nico Pepping1-0
Samer Alrayes-Ed van Duin1-0
Arthur Wilbie-Gert Jan Hafkamp0-1
Marcel Wester-Gijs Pouw0-1
Harry Levering-Dirk Aafjes1-0


Uitslagen ronde 7

WitZwartUitslag
Bert Hollander-Harold Ebels1-0
Bob Stolp-Luc Janssen0-1
Barry Blekemolen-Niels Hageman½-½
Matthijs Hulsebos-Robin Rommel1-0
Hidde Ebels-Tars Wanders0-1
Jos Admiraal-Hans de Goede1-0
Sandra Hollander-Samer Alrayes½-½
Remi Aafjes-Adri Beentjes1-0
Gert Jan Hafkamp-Ferry Haan1-0
Nico Pepping-Aart van den Brink0-1
Gijs Pouw-Harry Levering1-0
Ed van Duin-Dirk Aafjes0-1
Arthur Wilbie-Marcel Wester½-½


Uitslagen ronde 8

WitZwartUitslag
Bert Hollander-Tars Wanders1-0
Luc Janssen-Matthijs Hulsebos1-0
Hidde Ebels-Bob Stolp½-½
Niels Hageman-Remi Aafjes1-0
Robin Rommel-Barry Blekemolen0-1
Harold Ebels-Jos Admiraal1-0
Hans de Goede-Sandra Hollander1-0
Samer Alrayes-Gert Jan Hafkamp1-0
Aart van den Brink-Gijs Pouw0-1
Adri Beentjes-Ed van Duin0-1
Harry Levering-Marcel Wester1-0
Nico Pepping-Arthur Wilbie1-0
Dirk Aafjes-Ferry Haan0-1


Uitslagen ronde 9

WitZwartUitslag
Barry Blekemolen-Bert Hollander0-1
Niels Hageman-Luc Janssen0-1
Bob Stolp-Harold Ebels1-0
Tars Wanders-Matthijs Hulsebos0-1
Samer Alrayes-Hidde Ebels0-1
Jos Admiraal-Robin Rommel0-1
Remi Aafjes-Hans de Goede1-0
Gijs Pouw-Sandra Hollander0-1
Ferry Haan-Harry Levering0-1
Ed van Duin-Nico Pepping0-1
Marcel Wester-Aart van den Brink0-1
Arthur Wilbie-Adri Beentjes1-0
Gert Jan Hafkamp-Dirk Aafjes1-0