SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 25 november

wit Witzwart ZwartUitslag
Bert Hollander-Barry Blekemolen1-0
Luc Janssen-Bob Stolp0-1
Ed Stolp-Samer Al Rayes½-½
Wim van Dijk-Tars Wanders1-0
Dirk Aafjes-Hans de Goede0-1
Jaap-Jan Min-Harry Hageman1-0
Hidde Ebels-Pieter Klein0-1
Theo Al-Sandra Hollander0-1
Ferry Haan-Jolanda Vos0-1
Joke Mooij-Arthur Wilbie0-1
Thijs Min-Nico Pepping0-1
Heleen van der Linden-Thijmen Konijn1-0
Extern-Jan Brantjes1-0
Harry Levering-Extern½-½
Extern-Marcel Wester0-1
Chiel Pepping-Extern½-½
Bert van Diermen-Extern0-1
Extern-Marlies Sturk1-0
Gijs Pouw-Extern0-1
Extern-Adri Beentjes0-1
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 25 november (Ronde 11)

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Bert Hollander894,501001182181,8%
2Samer Al Rayes713,77991171368,2%
3Bob Stolp675,1498752085,7%
4Luc Janssen667,50971061365,0%
5Barry Blekemolen623,1096951361,1%
6Wim van Dijk617,5495742171,4%
7Ed Stolp598,2194834162,5%
8Hans de Goede587,1493960366,7%
9Robin Rommel551,3492841356,3%
10Adri Beentjes546,90911051455,0%
11Remi Aafjes536,6290640266,7%
12Jaap-Jan Min517,46894400100,0%
13Harold Ebels497,11881032540,0%
14Tars Wanders495,3787832350,0%
15Dirk Aafjes490,00861142545,5%
16Pieter Klein483,6185950455,6%
17Sandra Hollander466,8384631258,3%
18Gijs Pouw455,0883940544,4%
19Harry Hageman450,5282840450,0%
20Hidde Ebels433,8181430175,0%
21Harry Levering428,4880931538,9%
22Aart van den Brink423,7179830537,5%
23Bert van Diermen419,3578931538,9%
24Jolanda Vos407,0577321083,3%
25Marcel Wester402,11761032540,0%
26Theo Al386,4575420250,0%
27Jan Brantjes368,0874930633,3%
28Marlies Sturk359,6473730442,9%
29Marc Voorwalt359,6372421162,5%
30Arthur Wilbie337,4971922533,3%
31Jeroen van Vliet335,3570621341,7%
32Nico Pepping323,58691030730,0%
33Ed van Duin312,3368620433,3%
34Paul de Ruijter309,8467720528,6%
35Ferry Haan300,1166720528,6%
36Chiel Pepping287,6365402225,0%
37Jaap Limmen266,2264911716,7%
38Joke Mooij264,5463610516,7%
39Thijs Min257,1762310233,3%
40Heleen van der Linden254,4261210150,0%
41Jelle Min236,8260210150,0%
42Olga Commandeur216,125900000,0%
43Thijmen Konijn199,835820020,0%
44Jan de Graaf197,435720020,0%
45Jos Admiraal †70,00561100100,0%