SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Het meest recent in de competitie hebben we ronde {{mrr}} gespeeld.

Uitslagen

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 29 november

wit Witzwart ZwartUitslag
Barry Blekemolen-Tars Wanders1-0
Gijs Pouw-Samer Alrayes0-1
Hidde Ebels-Gert-Jan Hafkamp0-1
Ed van Duin-Robin Rommel0-1
Marlies Sturk-Indriaas Booij½-½
Jan Brantjes-Jeroen van Vliet½-½
Bert van Diermen-Theo Al0-1
Hans de Goede-Jaap Limmen1-0
Dirk Aafjes-Adri Beentjes1-0
Harry Levering-Arthur Wilbie1-0
Olga Commandeur-Jan Levering0-1
Paul de Ruijter-Chiel Pepping1-0
Externe wedstrijd-Luc Janssen½-½
Bob Stolp-Externe wedstrijd½-½
Externe wedstrijd-Bert Hollander½-½
Niels Hageman-Externe wedstrijd0-1
Externe wedstrijd-Sandra Hollander1-0
Jos Admiraal-Externe wedstrijd1-0
Externe wedstrijd-Harold Ebels1-0
Ed Stolp-Externe wedstrijd½-½
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 29 november (Ronde 11)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen925,671001082090,0%
2Bert Hollander662,00991162363,6%
3Bob Stolp642,1798843168,8%
4Remi Aafjes596,00971060460,0%
5Tars Wanders571,00961160554,5%
6Ed Stolp567,5095843168,8%
7Samer Alrayes558,00941170463,6%
8Barry Blekemolen548,50931051455,0%
9Jos Admiraal527,3392951361,1%
10Harold Ebels517,17911143450,0%
11Niels Hageman497,5090532080,0%
12Matthijs Hulsebos477,3389632166,7%
13Gert-Jan Hafkamp460,33881151550,0%
14Gijs Pouw448,0087841356,3%
15Hidde Ebels431,8386631258,3%
16Robin Rommel427,8385841356,3%
17Theo Al408,0084933350,0%
18Sandra Hollander403,0083730442,9%
19Marlies Sturk399,1782631258,3%
20Indriaas Booij393,00811151550,0%
21Jeroen van Vliet382,6780723250,0%
22Jan Brantjes374,0079932444,4%
23Aart van den Brink372,50781033445,0%
24Jan de Graaf359,6777421162,5%
25Ed van Duin356,83761041545,0%
26Hans de Goede351,0075730442,9%
27Dirk Aafjes317,67741140736,4%
28Jan Levering306,3373420250,0%
29Harry Levering304,0072940544,4%
30Ferry Haan298,6771520340,0%
31Marcel Wester291,33701040640,0%
32Marc Voorwalt287,0069621341,7%
33Jaap Limmen271,0068930633,3%
34Bert van Diermen267,0067520340,0%
35Arthur Wilbie252,0066730442,9%
36Adri Beentjes215,6765720528,6%
37Olga Commandeur212,3364410325,0%
38Paul de Ruijter173,0063920722,2%
39Nico Pepping134,8362911716,7%
40Chiel Pepping132,676160158,3%