SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 28 januari

wit Witzwart ZwartUitslag
Barry Blekemolen-Bert Hollander0-1
Ed Stolp-Luc Janssen0-1
Tars Wanders-Sandra Hollander0-1
Remi Aafjes-Hans de Goede0-1
Jos Admiraal-Samer Alrayes0-1
Dirk Aafjes-Robin Rommel0-1
Jan Brantjes-Hidde Ebels0-1
Adri Beentjes-Ferry Haan0-1
Theo Al-Nico Pepping1-0
Joke Mooij-Oneven
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 28 januari (Ronde 11)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Bob Stolp893,60100981094,4%
2Bert Hollander865,00991080280,0%
3Luc Janssen812,60981181277,3%
4Sandra Hollander606,0097950455,6%
5Harold Ebels593,0796841356,3%
6Hans de Goede575,7495751178,6%
7Barry Blekemolen568,20941150645,5%
8Ed Stolp565,3193950455,6%
9Robin Rommel551,7492733164,3%
10Samer Alrayes540,4191951361,1%
11Jaap Limmen525,7790841356,3%
12Tars Wanders524,44891042450,0%
13Remi Aafjes522,10881042450,0%
14Hidde Ebels505,80874400100,0%
15Jos Admiraal495,2386531170,0%
16Dirk Aafjes460,60851141640,9%
17Jan Brantjes454,40841150645,5%
18Marlies Sturk446,6083631258,3%
19Adri Beentjes436,8182730442,9%
20Ferry Haan434,2781631258,3%
21Theo Al402,6880923438,9%
22Gijs Pouw396,6379520340,0%
23Harry Levering393,1578930633,3%
24Marc Voorwalt386,1377321083,3%
25Marcel Wester381,1276822437,5%
26Ed van Duin378,5575930633,3%
27Aart van den Brink370,4574521250,0%
28Indriaas Booij364,5673421162,5%
29Jeroen van Vliet345,2672512240,0%
30Bert van Diermen332,2671512240,0%
31Nico Pepping324,6070920722,2%
32Chiel Pepping311,0669520340,0%
33Jan de Graaf291,4068210150,0%
34Heleen van der Linden265,0267820625,0%
35Paul de Ruijter245,7166710614,3%
36Olga Commandeur238,106500000,0%
37Joke Mooij236,876430030,0%
38Jesse Zoon234,5463810712,5%
39Arthur Wilbie199,776220020,0%