SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Het meest recent in de competitie hebben we ronde {{mrr}} gespeeld.

Uitslagen

Overzicht voor ronde 13, gespeeld op 13 december

wit Witzwart ZwartUitslag
Luc Janssen-Ed Stolp1-0
Gert-Jan Hafkamp-Bert Hollander1-0
Harold Ebels-Bob Stolp0-1
Tars Wanders-Sandra Hollander1-0
Matthijs Hulsebos-Barry Blekemolen1-0
Robin Rommel-Hidde Ebels0-1R
Jeroen van Vliet-Hans de Goede0-1
Harry Levering-Marc Voorwalt0-1
Ferry Haan-Ed van Duin1-0
Paul de Ruijter-Dirk Aafjes0-1
Jan Levering-Nico Pepping1-0
Externe wedstrijd-Jaap Limmen½-½
Arthur Wilbie-Externe wedstrijd1-0
Externe wedstrijd-Adri Beentjes0-1
Bert van Diermen-Externe wedstrijd1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 13 december (Ronde 13)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen1104,6710012102091,7%
2Bert Hollander744,00991372461,5%
3Bob Stolp742,67981053265,0%
4Tars Wanders685,67971370653,8%
5Remi Aafjes668,00961060460,0%
6Jos Admiraal664,50951061365,0%
7Gert-Jan Hafkamp642,83941371557,7%
8Ed Stolp598,0093943261,1%
9Harold Ebels584,33921353550,0%
10Barry Blekemolen583,50911252550,0%
11Matthijs Hulsebos580,5090842262,5%
12Samer Alrayes566,67891270558,3%
13Niels Hageman557,6788532080,0%
14Hidde Ebels552,0087841356,3%
15Indriaas Booij488,67861261554,2%
16Hans de Goede480,1785941450,0%
17Sandra Hollander474,0084940544,4%
18Marc Voorwalt471,8383841356,3%
19Gijs Pouw466,1782941450,0%
20Ferry Haan449,0081740357,1%
21Robin Rommel442,8380941450,0%
22Aart van den Brink436,50791033445,0%
23Marlies Sturk431,0078731350,0%
24Theo Al422,50771033445,0%
25Jan de Graaf410,5076421162,5%
26Jeroen van Vliet402,0075823343,8%
27Arthur Wilbie399,3374840450,0%
28Dirk Aafjes391,67731350838,5%
29Jan Levering387,0072530260,0%
30Jaap Limmen385,50711040640,0%
31Harry Levering379,67701150645,5%
32Ed van Duin375,00691241737,5%
33Jan Brantjes371,67681032540,0%
34Marcel Wester354,33671040640,0%
35Adri Beentjes346,0066830537,5%
36Bert van Diermen337,0065620433,3%
37Olga Commandeur255,0064410325,0%
38Paul de Ruijter171,00631120918,2%
39Chiel Pepping154,506270167,1%
40Nico Pepping134,67611111913,6%