SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 13, gespeeld op 11 februari

wit Witzwart ZwartUitslag
Bob Stolp-Luc Janssen0-1
Hans de Goede-Bert Hollander0-1
Barry Blekemolen-Sandra Hollander1-0
Dirk Aafjes-Remi Aafjes½-½
Ed Stolp-Tars Wanders1-0
Harold Ebels-Hidde Ebels½-½
Samer Alrayes-Ed van Duin1-0
Jos Admiraal-Harry Levering1-0
Theo Al-Aart van den Brink½-½
Marcel Wester-Indriaas Booij0-1
Nico Pepping-Paul de Ruijter1-0
Bert van Diermen-Jesse Zoon1-0
Jeroen van Vliet-Joke Mooij1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 11 februari (Ronde 13)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Bert Hollander1057,6010012100283,3%
2Luc Janssen1013,009913101280,8%
3Bob Stolp998,87981191186,4%
4Barry Blekemolen760,00971370653,8%
5Ed Stolp683,70961160554,5%
6Harold Ebels659,34951042450,0%
7Sandra Hollander656,51941050550,0%
8Samer Alrayes648,54931161459,1%
9Tars Wanders639,64921252550,0%
10Hans de Goede624,6191951361,1%
11Jos Admiraal605,7990641175,0%
12Robin Rommel600,4289733164,3%
13Dirk Aafjes599,20881352646,2%
14Hidde Ebels598,7787541090,0%
15Remi Aafjes591,64861243545,8%
16Jaap Limmen572,7185841356,3%
17Ferry Haan536,4384741264,3%
18Gijs Pouw511,8083630350,0%
19Jan Brantjes506,71821250741,7%
20Aart van den Brink500,6481732257,1%
21Harry Levering485,88801140736,4%
22Marlies Sturk477,2479731350,0%
23Ed van Duin470,55781140736,4%
24Adri Beentjes468,5277830537,5%
25Indriaas Booij466,2676531170,0%
26Theo Al462,75751124536,4%
27Nico Pepping444,60741131731,8%
28Bert van Diermen443,2573723250,0%
29Jeroen van Vliet422,4672722342,9%
30Marc Voorwalt413,4371321083,3%
31Marcel Wester408,13701022630,0%
32Chiel Pepping357,2269520340,0%
33Jan de Graaf337,2868210150,0%
34Paul de Ruijter325,8467920722,2%
35Jesse Zoon315,53661020820,0%
36Heleen van der Linden303,5365920722,2%
37Olga Commandeur277,066400000,0%
38Joke Mooij261,676350050,0%
39Arthur Wilbie240,466220020,0%