SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 15, gespeeld op 25 februari

wit Witzwart ZwartUitslag
Bert Hollander-Samer Alrayes1-0
Sandra Hollander-Luc Janssen½-½
Barry Blekemolen-Bob Stolp½-½
Ed Stolp-Harold Ebels½-½
Dirk Aafjes-Hans de Goede½-½
Remi Aafjes-Adri Beentjes1-0
Harry Levering-Theo Al1-0
Nico Pepping-Aart van den Brink0-1
Joke Mooij-Bert van Diermen0-1
Jos Admiraal-Oneven
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 25 februari (Ronde 15)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Bert Hollander1249,6010014120285,7%
2Luc Janssen1089,409915102373,3%
3Bob Stolp1088,70981292183,3%
4Barry Blekemolen897,80971581656,7%
5Ed Stolp778,67961261554,2%
6Harold Ebels770,54951244450,0%
7Sandra Hollander745,21941151550,0%
8Hidde Ebels727,7293651091,7%
9Dirk Aafjes724,60921554646,7%
10Hans de Goede714,91911052360,0%
11Tars Wanders706,91901252550,0%
12Remi Aafjes696,24891453646,4%
13Samer Alrayes690,71881261554,2%
14Jos Admiraal685,0087641175,0%
15Robin Rommel639,4786833256,3%
16Harry Levering632,41851360746,2%
17Jaap Limmen625,0684841356,3%
18Gijs Pouw613,4383740357,1%
19Aart van den Brink605,3482842262,5%
20Ferry Haan581,9881741264,3%
21Jan Brantjes567,72801250741,7%
22Adri Beentjes553,92791040640,0%
23Bert van Diermen546,2278833256,3%
24Nico Pepping538,00771341834,6%
25Ed van Duin523,63761140736,4%
26Marlies Sturk511,8375831443,8%
27Theo Al503,53741224633,3%
28Indriaas Booij495,9873631258,3%
29Jeroen van Vliet471,4172722342,9%
30Marc Voorwalt462,1271321083,3%
31Marcel Wester449,84701122727,3%
32Chiel Pepping397,1969620433,3%
33Jan de Graaf382,5768210150,0%
34Paul de Ruijter370,4767920722,2%
35Jesse Zoon362,69661020820,0%
36Joke Mooij348,0765710614,3%
37Heleen van der Linden335,45641020820,0%
38Olga Commandeur314,696300000,0%
39Arthur Wilbie281,156220020,0%