SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Het meest recent in de competitie hebben we ronde {{mrr}} gespeeld.

Uitslagen

Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 31 januari

wit Witzwart ZwartUitslag
Luc Janssen-Bob Stolp½-½
Bert Hollander-Jos Admiraal1-0
Ferry Haan-Ed Stolp0-1
Sandra Hollander-Marlies Sturk1-0
Adri Beentjes-Indriaas Booij0-1
Jeroen van Vliet-Jaap Limmen½-½
Ed van Duin-Bert van Diermen0-1
Theo Al-Harry Levering1-0
Gijs Pouw-Marcel Wester1-0
Chiel Pepping-Jan Levering0-1
Nico Pepping-Jan Brantjes½-½
Externe wedstrijd-Hidde Ebels0-1
Barry Blekemolen-Externe wedstrijd1-0
Gert-Jan Hafkamp-Externe wedstrijd0-1
Remi Aafjes-Externe wedstrijd½-½
Externe wedstrijd-Dirk Aafjes1-0
Externe wedstrijd-Hans de Goede1-0
Externe wedstrijd-Robin Rommel1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 31 januari (Ronde 16)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen1331,6710015123090,0%
2Bob Stolp928,50991264266,7%
3Bert Hollander894,33981582560,0%
4Barry Blekemolen830,33971472557,1%
5Tars Wanders798,00961580753,3%
6Harold Ebels797,50951573556,7%
7Gert-Jan Hafkamp785,17941681753,1%
8Hidde Ebels771,00931161459,1%
9Matthijs Hulsebos738,6792952266,7%
10Remi Aafjes710,17911361650,0%
11Jos Admiraal687,50901261554,2%
12Niels Hageman669,3389532080,0%
13Ed Stolp665,33881253454,2%
14Hans de Goede640,50871152454,5%
15Sandra Hollander619,33861050550,0%
16Samer Alrayes617,00851370653,8%
17Dirk Aafjes587,00841670943,8%
18Indriaas Booij581,33831471653,6%
19Robin Rommel579,33821151550,0%
20Ferry Haan549,0081950455,6%
21Marlies Sturk544,67801042450,0%
22Aart van den Brink543,33791343642,3%
23Bert van Diermen540,0078941450,0%
24Jeroen van Vliet529,00771034350,0%
25Jaap Limmen523,83761251645,8%
26Theo Al518,00751243545,8%
27Gijs Pouw506,83741251645,8%
28Adri Beentjes498,33731150645,5%
29Jan Levering496,0072640266,7%
30Marc Voorwalt487,1771941450,0%
31Ed van Duin452,67701451839,3%
32Harry Levering446,00691460842,9%
33Jan de Graaf429,3368521250,0%
34Arthur Wilbie414,00671040640,0%
35Jan Brantjes411,50661333734,6%
36Marcel Wester372,33651240833,3%
37Olga Commandeur319,0064410325,0%
38Paul de Ruijter255,006313301023,1%
39Chiel Pepping214,1762902711,1%
40Nico Pepping208,336113121015,4%