SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 4 maart

wit Witzwart ZwartUitslag
Bert Hollander-Robin Rommel½-½
Luc Janssen-Samer Alrayes1-0
Barry Blekemolen-Harold Ebels0-1
Aart van den Brink-Harry Levering1-0
Gijs Pouw-Nico Pepping1-0
Theo Al-Jan Brantjes½-½
Ed van Duin-Adri Beentjes0-1
Joke Mooij-Indriaas Booij0-1
Paul de Ruijter-Jesse Zoon1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 4 maart (Ronde 16)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Bert Hollander1300,2010015121283,3%
2Luc Janssen1175,409916112375,0%
3Bob Stolp1120,34981292183,3%
4Barry Blekemolen918,20971681753,1%
5Harold Ebels868,27961354453,8%
6Ed Stolp803,57951261554,2%
7Sandra Hollander775,51941151550,0%
8Hidde Ebels754,2993651091,7%
9Dirk Aafjes748,64921554646,7%
10Hans de Goede743,42911052360,0%
11Tars Wanders738,68901252550,0%
12Remi Aafjes719,87891453646,4%
13Jos Admiraal712,4388641175,0%
14Samer Alrayes708,91871361650,0%
15Robin Rommel699,2786934255,6%
16Aart van den Brink692,1385952266,7%
17Gijs Pouw689,8384850362,5%
18Jaap Limmen655,6383841356,3%
19Harry Levering647,21821460842,9%
20Adri Beentjes628,92811150645,5%
21Jan Brantjes608,12801351742,3%
22Ferry Haan606,5679741264,3%
23Indriaas Booij577,5778741264,3%
24Bert van Diermen567,3377833256,3%
25Nico Pepping558,60761441932,1%
26Theo Al552,73751325634,6%
27Marlies Sturk540,7474831443,8%
28Ed van Duin535,24731240833,3%
29Jeroen van Vliet499,1872722342,9%
30Marc Voorwalt485,3671321083,3%
31Marcel Wester471,55701122727,3%
32Paul de Ruijter440,66691030730,0%
33Chiel Pepping415,8468620433,3%
34Jan de Graaf399,3567210150,0%
35Jesse Zoon376,29661120918,2%
36Joke Mooij363,8765810712,5%
37Heleen van der Linden359,76641020820,0%
38Wim van Dijk335,666300000,0%
39Olga Commandeur330,346200000,0%
40Arthur Wilbie297,676120020,0%