SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 18, gespeeld op 14 februari

wit Witzwart ZwartUitslag
Barry Blekemolen-Luc Janssen0-1
Hidde Ebels-Bert Hollander0-1
Matthijs Hulsebos-Gert-Jan Hafkamp1-0
Sandra Hollander-Harold Ebels½-½
Jos Admiraal-Ed Stolp½-½
Jaap Limmen-Samer Alrayes1-0
Robin Rommel-Aart van den Brink0-1
Bert van Diermen-Marlies Sturk1-0
Marc Voorwalt-Dirk Aafjes0-1
Jeroen van Vliet-Adri Beentjes1-0
Gijs Pouw-Jan Brantjes1-0
Chiel Pepping-Marcel Wester0-1
Paul de Ruijter-Nico Pepping0-1
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 14 februari (Ronde 18)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen1470,1710017134088,2%
2Bert Hollander1038,50991793561,8%
3Bob Stolp952,50981364361,5%
4Barry Blekemolen935,33971682656,3%
5Gert-Jan Hafkamp883,50961891852,8%
6Matthijs Hulsebos874,83951062270,0%
7Tars Wanders857,67941580753,3%
8Harold Ebels844,00931774652,9%
9Remi Aafjes840,00921471653,6%
10Hans de Goede801,17911362553,8%
11Jos Admiraal770,50901362553,8%
12Sandra Hollander748,83891261554,2%
13Ed Stolp746,67881354453,8%
14Hidde Ebels740,50871361650,0%
15Jaap Limmen716,67861471653,6%
16Aart van den Brink708,33851563650,0%
17Niels Hageman699,5084532080,0%
18Bert van Diermen678,83831051455,0%
19Indriaas Booij670,67821471653,6%
20Dirk Aafjes647,008118801044,4%
21Jeroen van Vliet637,17801144354,5%
22Samer Alrayes629,33791570846,7%
23Gijs Pouw607,50781361650,0%
24Robin Rommel600,33771251645,8%
25Marlies Sturk577,83761243545,8%
26Marc Voorwalt561,00751151550,0%
27Ferry Haan559,00741050550,0%
28Jan Levering547,0073640266,7%
29Theo Al535,50721343642,3%
30Jan de Graaf528,5071631258,3%
31Adri Beentjes515,67701350838,5%
32Ed van Duin484,50691551936,7%
33Jan Brantjes475,17681543836,7%
34Harry Levering465,00671560940,0%
35Arthur Wilbie462,50661141640,9%
36Marcel Wester433,33651450935,7%
37Olga Commandeur360,6764410325,0%
38Nico Pepping305,506315231023,3%
39Paul de Ruijter273,676214301121,4%
40Chiel Pepping235,67611002810,0%