SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 18, gespeeld op 18 maart

wit Witzwart ZwartUitslag
Remi Aafjes-Bert Hollander0-1
Luc Janssen-Hans de Goede1-0
Samer Al Rayes-Harold Ebels0-1
Dirk Aafjes-Barry Blekemolen0-1
Gijs Pouw-Harry Levering0-1R
Aart van den Brink-Jan Brantjes1-0
Adri Beentjes-Bert van Diermen1-0
Nico Pepping-Ferry Haan0-1
Marlies Sturk-Theo Al1-0
Ed van Duin-Jeroen van Vliet1-0
Jan de Graaf-Paul de Ruijter0-1
Heleen van der Linden-Joke Mooij1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 18 maart (Ronde 18)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Bert Hollander1479,8010017141285,3%
2Luc Janssen1358,009918132377,8%
3Bob Stolp1179,00981292183,3%
4Harold Ebels1038,20971574460,0%
5Barry Blekemolen1023,74961891852,8%
6Hans de Goede858,81951262458,3%
7Ed Stolp846,61941361650,0%
8Remi Aafjes844,94931663746,9%
9Robin Rommel836,69921044260,0%
10Tars Wanders817,51911353550,0%
11Sandra Hollander812,36901251645,8%
12Hidde Ebels807,8489651091,7%
13Harry Levering806,81881680850,0%
14Dirk Aafjes802,37871754841,2%
15Jos Admiraal802,3486742171,4%
16Aart van den Brink796,53851162363,6%
17Samer Al Rayes746,92841561843,3%
18Adri Beentjes738,36831260650,0%
19Gijs Pouw727,24821050550,0%
20Ferry Haan722,3381851268,8%
21Jan Brantjes707,32801561843,3%
22Marlies Sturk705,06791051455,0%
23Jaap Limmen692,3978841356,3%
24Bert van Diermen653,73771043355,0%
25Ed van Duin625,83761450935,7%
26Indriaas Booij619,5375741264,3%
27Nico Pepping587,807416411128,1%
28Theo Al580,33731525830,0%
29Jeroen van Vliet576,9872932444,4%
30Marcel Wester566,26711232733,3%
31Marc Voorwalt524,4570321083,3%
32Paul de Ruijter513,66691240833,3%
33Chiel Pepping462,7368620433,3%
34Heleen van der Linden447,27671130827,3%
35Jelle Min436,63661100100,0%
36Jan de Graaf425,2765310233,3%
37Jesse Zoon409,676412201016,7%
38Joke Mooij385,27631010910,0%
39Wim van Dijk371,636200000,0%
40Olga Commandeur365,636100000,0%
41Arthur Wilbie333,106020020,0%