SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 19, gespeeld op 21 februari

wit Witzwart ZwartUitslag
Luc Janssen-Tars Wanders½-½
Bob Stolp-Bert Hollander½-½
Hans de Goede-Gert-Jan Hafkamp0-1
Ed Stolp-Harold Ebels½-½
Hidde Ebels-Sandra Hollander½-½
Aart van den Brink-Jaap Limmen1-0
Bert van Diermen-Samer Alrayes0-1
Marlies Sturk-Marc Voorwalt1-0
Adri Beentjes-Theo Al0-1
Arthur Wilbie-Jan Brantjes1-0
Marcel Wester-Nico Pepping1-0
Olga Commandeur-Paul de Ruijter1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 21 februari (Ronde 19)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen1528,6710018135086,1%
2Bert Hollander1089,00991894561,1%
3Bob Stolp1006,50981465360,7%
4Gert-Jan Hafkamp969,679719101855,3%
5Barry Blekemolen963,50961682656,3%
6Tars Wanders915,33951681753,1%
7Matthijs Hulsebos896,00941062270,0%
8Harold Ebels889,50931875652,8%
9Remi Aafjes863,67921471653,6%
10Jos Admiraal802,50911362553,8%
11Hidde Ebels801,00901462650,0%
12Ed Stolp797,33891455453,6%
13Aart van den Brink791,83881673653,1%
14Hans de Goede784,50871462650,0%
15Sandra Hollander783,83861362553,8%
16Niels Hageman731,6785532080,0%
17Samer Alrayes720,00841680850,0%
18Jaap Limmen708,67831571750,0%
19Indriaas Booij692,00821471653,6%
20Jeroen van Vliet674,00811144354,5%
21Dirk Aafjes669,678018801044,4%
22Bert van Diermen665,17791151550,0%
23Marlies Sturk654,50781353550,0%
24Gijs Pouw640,67771361650,0%
25Robin Rommel622,50761251645,8%
26Theo Al612,50751453646,4%
27Ferry Haan583,67741050550,0%
28Jan Levering570,3373640266,7%
29Jan de Graaf555,0072631258,3%
30Marc Voorwalt546,17711251645,8%
31Arthur Wilbie535,83701251645,8%
32Adri Beentjes513,00691450935,7%
33Ed van Duin501,67681551936,7%
34Marcel Wester498,67671560940,0%
35Harry Levering485,00661560940,0%
36Jan Brantjes473,17651643934,4%
37Olga Commandeur422,6764520340,0%
38Nico Pepping306,006316231121,9%
39Paul de Ruijter277,676215301220,0%
40Chiel Pepping254,00611002810,0%