SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 19, gespeeld op 25 maart

wit Witzwart ZwartUitslag
Hans de Goede-Robin Rommel½-½
Jos Admiraal-Remi Aafjes½-½
Aart van den Brink-Dirk Aafjes½-½
Harry Levering-Tars Wanders0-1
Samer Al Rayes-Adri Beentjes1-0
Gijs Pouw-Ferry Haan0-1
Jan Brantjes-Bert van Diermen½-½
Nico Pepping-Marlies Sturk0-1
Theo Al-Marcel Wester½-½
Jesse Zoon-Heleen van der Linden0-1
Externe wedstrijd-Luc Janssen0-1
Bob Stolp-Externe wedstrijd1-0
Externe wedstrijd-Bert Hollander1-0
Sandra Hollander-Externe wedstrijd0-1
Externe wedstrijd-Ed Stolp0-1
Barry Blekemolen-Externe wedstrijd0-1
Externe wedstrijd-Hidde Ebels0-1
Harold Ebels-Externe wedstrijd½-½
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 25 maart (Ronde 19)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Bert Hollander1503,5010018141380,6%
2Luc Janssen1455,609919142378,9%
3Bob Stolp1272,009813102184,6%
4Harold Ebels1096,60971675459,4%
5Barry Blekemolen1048,70961991950,0%
6Ed Stolp941,21951471653,6%
7Hidde Ebels920,8294761092,9%
8Hans de Goede904,01931363457,7%
9Tars Wanders903,98921463553,6%
10Robin Rommel896,02911145259,1%
11Remi Aafjes891,94901764747,1%
12Jos Admiraal863,5389843168,8%
13Aart van den Brink849,13881263362,5%
14Dirk Aafjes839,37871855841,7%
15Sandra Hollander829,34861351742,3%
16Samer Al Rayes826,71851671846,9%
17Harry Levering814,54841780947,1%
18Ferry Haan808,1983961272,2%
19Marlies Sturk784,85821161459,1%
20Adri Beentjes753,69811360746,2%
21Jan Brantjes745,32801662843,8%
22Gijs Pouw730,84791150645,5%
23Jaap Limmen724,1778841356,3%
24Bert van Diermen700,13771144354,5%
25Ed van Duin653,54761450935,7%
26Indriaas Booij647,1075741264,3%
27Theo Al625,73741626831,3%
28Marcel Wester611,05731333734,6%
29Jeroen van Vliet602,7672932444,4%
30Nico Pepping601,807117411226,5%
31Marc Voorwalt547,3670321083,3%
32Paul de Ruijter537,44691240833,3%
33Heleen van der Linden514,46681240833,3%
34Chiel Pepping481,2467620433,3%
35Jelle Min458,60661100100,0%
36Jan de Graaf446,1265310233,3%
37Jesse Zoon424,676413201115,4%
38Joke Mooij407,45631010910,0%
39Wim van Dijk392,276200000,0%
40Olga Commandeur385,956100000,0%
41Arthur Wilbie352,886020020,0%