SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 24, gespeeld op 6 mei

wit Witzwart ZwartUitslag
Luc Janssen-Bob Stolp½-½
Wim van Dijk-Bert Hollander1-0
Sandra Hollander-Barry Blekemolen0-1
Hidde Ebels-Harold Ebels½-½
Tars Wanders-Ed Stolp1-0
Adri Beentjes-Aart van den Brink1-0
Dirk Aafjes-Theo Al1-0
Jaap Limmen-Hans de Goede½-½
Bert van Diermen-Marcel Wester½-½
Ed van Duin-Samer Al Rayes0-1
Jesse Zoon-Nico Pepping0-1
Joke Mooij-Paul de Ruijter0-1R
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 6 mei (Ronde 24)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen1861,2010024183381,3%
2Bert Hollander1778,779923162573,9%
3Bob Stolp1552,409818115275,0%
4Barry Blekemolen1368,5097241211152,1%
5Harold Ebels1310,27962077652,5%
6Ed Stolp1169,88951782752,9%
7Tars Wanders1165,91941783655,9%
8Hidde Ebels1129,7493972088,9%
9Sandra Hollander1111,40921671846,9%
10Samer Al Rayes1090,02911891852,8%
11Robin Rommel1082,87901356261,5%
12Ferry Haan1073,88891181277,3%
13Hans de Goede1066,82881874750,0%
14Jos Admiraal1049,8287953172,2%
15Remi Aafjes1049,19861965844,7%
16Aart van den Brink1031,94851574460,0%
17Adri Beentjes1027,06841781850,0%
18Marlies Sturk1021,59831481560,7%
19Dirk Aafjes969,618222651138,6%
20Harry Levering961,698119901047,4%
21Ed van Duin925,848018801044,4%
22Gijs Pouw897,36791360746,2%
23Jaap Limmen871,6678942355,6%
24Jan Brantjes861,967720631137,5%
25Bert van Diermen840,26761445546,4%
26Wim van Dijk831,5375531170,0%
27Theo Al795,177420371032,5%
28Jeroen van Vliet786,02731143450,0%
29Marc Voorwalt756,9472541090,0%
30Marcel Wester750,54711635834,4%
31Nico Pepping743,807022521527,3%
32Indriaas Booij724,4369841356,3%
33Paul de Ruijter711,756816601037,5%
34Jelle Min661,53673300100,0%
35Heleen van der Linden611,36661240833,3%
36Jan de Graaf581,2565520340,0%
37Chiel Pepping571,4264620433,3%
38Jesse Zoon543,636316301318,8%
39Jolanda Vos490,816220020,0%
40Olga Commandeur487,516100000,0%
41Joke Mooij452,24601310127,7%
42Arthur Wilbie447,595920020,0%