SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 26, gespeeld op 20 mei

wit Witzwart ZwartUitslag
Harold Ebels-Luc Janssen0-1
Bert Hollander-Barry Blekemolen1-0
Ed Stolp-Bob Stolp½-½
Marlies Sturk-Hans de Goede0-1
Samer Al Rayes-Sandra Hollander0-1
Adri Beentjes-Robin Rommel0-1
Jos Admiraal-Dirk Aafjes1-0
Remi Aafjes-Jan Brantjes1-0
Ed van Duin-Bert van Diermen1-0
Jaap Limmen-Nico Pepping1-0
Marcel Wester-Jeroen van Vliet0-1
Heleen van der Linden-Harry Levering0-1
Joke Mooij-Arthur Wilbie0-1
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 20 mei (Ronde 26). Eindstand seizoen 2021/2022.

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen2009,0010026194380,8%
2Bert Hollander1931,009925173574,0%
3Bob Stolp1648,009819116273,7%
4Harold Ebels1403,00972287752,3%
5Barry Blekemolen1401,0096261211348,1%
6Ed Stolp1259,00951883752,8%
7Hans de Goede1258,00942094755,0%
8Sandra Hollander1229,00931781850,0%
9Tars Wanders1222,00921783655,9%
10Ferry Haan1212,00911291279,2%
11Robin Rommel1188,00901566360,0%
12Jos Admiraal1180,00891063175,0%
13Hidde Ebels1163,0088972088,9%
14Remi Aafjes1143,00872175945,2%
15Samer Al Rayes1128,008620911047,5%
16Marlies Sturk1120,00851691659,4%
17Aart van den Brink1114,00841675459,4%
18Adri Beentjes1057,008319811044,7%
19Harry Levering1041,0082211001147,6%
20Ed van Duin1019,008120901145,0%
21Dirk Aafjes1013,008024651335,4%
22Jaap Limmen977,00791052360,0%
23Gijs Pouw950,00781360746,2%
24Bert van Diermen943,00771655646,9%
25Jan Brantjes921,007622641236,4%
26Theo Al906,007521471035,7%
27Jeroen van Vliet887,00741253454,2%
28Wim van Dijk866,0073531170,0%
29Nico Pepping827,007224621629,2%
30Marc Voorwalt800,0071541090,0%
31Marcel Wester785,007018351030,6%
32Indriaas Booij768,0069841356,3%
33Paul de Ruijter756,006816601037,5%
34Jelle Min705,00673300100,0%
35Heleen van der Linden648,00661340930,8%
36Jan de Graaf647,0065621341,7%
37Chiel Pepping607,0064720528,6%
38Jesse Zoon584,006316301318,8%
39Jolanda Vos569,0062310233,3%
40Arthur Wilbie540,0061310233,3%
41Olga Commandeur519,006000000,0%
42Joke Mooij473,00591510146,7%