SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 8 oktober

wit Witzwart ZwartUitslag
Bob Stolp-Barry Blekemolen1-0
Bert Hollander-Luc Janssen1-0
Harold Ebels-Tars Wanders½-½
Jan de Graaf-Ed Stolp0-1
Harry Levering-Dirk Aafjes0-1R
Nico Pepping-Ed van Duin1-0
Marcel Wester-Heleen van der Linden1-0
Marlies Sturk-Robin Rommel0-1
Paul de Ruijter-Jaap Limmen0-1
Theo Al-Ferry Haan½-½
Adri Beentjes-Arthur Wilbie1-0
Jesse Zoon-Jan Brantjes0-1
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 8 oktober (Ronde 3)

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Bob Stolp254,001003300100,0%
2Bert Hollander231,03992200100,0%
3Aart van den Brink192,63982200100,0%
4Sandra Hollander186,30972200100,0%
5Tars Wanders183,3396211075,0%
6Harold Ebels182,6795211075,0%
7Barry Blekemolen166,0094320166,7%
8Ed Stolp157,0093320166,7%
9Jos Admiraal144,27921100100,0%
10Dirk Aafjes141,0091320166,7%
11Hans de Goede139,94901100100,0%
12Nico Pepping138,0089320166,7%
13Marcel Wester129,0388311150,0%
14Robin Rommel128,7087311150,0%
15Jaap Limmen124,3686311150,0%
16Indriaas Booij112,6485101050,0%
17Jeroen van Vliet112,6484101050,0%
18Theo Al110,7283302133,3%
19Remi Aafjes102,3182210150,0%
20Jan de Graaf93,9781210150,0%
21Ferry Haan82,0080201125,0%
22Gijs Pouw78,927900000,0%
23Bert van Diermen77,927800000,0%
24Olga Commandeur76,927700000,0%
25Harry Levering73,0076310233,3%
26Ed van Duin72,0075310233,3%
27Luc Janssen66,0074310233,3%
28Adri Beentjes64,0073310233,3%
29Heleen van der Linden63,0072310233,3%
30Jan Brantjes63,0071310233,3%
31Marlies Sturk46,627010010,0%
32Paul de Ruijter45,956910010,0%
33Marc Voorwalt45,296800000,0%
34Chiel Pepping44,626710010,0%
35Samer Alrayes43,966610010,0%
36Joke Mooij43,296510010,0%
37Arthur Wilbie21,316410010,0%
38Jesse Zoon0,006330030,0%