SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 30 september

wit Witzwart ZwartUitslag
Robin Rommel-Samer Al Rayes0-1
Aart van den Brink-Dirk Aafjes1-0
Marcel Wester-Harry Levering0-1
Ferry Haan-Ed van Duin1-0
Tars Wanders-Paul de Ruijter1-0
Adri Beentjes-Arthur Wilbie1-0
Jaap Limmen-Jeroen van Vliet1-0
Extern-Bob Stolp½-½
Wim van Dijk-Extern½-½
Extern-Bert Hollander½-½
Harold Ebels-Extern0-1
Extern-Ed Stolp1-0
Barry Blekemolen-Extern0-1
Extern-Sandra Hollander1-0
Remi Aafjes-Extern0-1
Joke Mooij-Oneven
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 30 september (Ronde 3)

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Samer Al Rayes260,001003300100,0%
2Bert Hollander230,4099321083,3%
3Aart van den Brink182,0098320166,7%
4Robin Rommel181,0097320166,7%
5Harry Levering177,8096320166,7%
6Ferry Haan173,2095320166,7%
7Harold Ebels168,8094311150,0%
8Bob Stolp164,7793211075,0%
9Dirk Aafjes164,6092320166,7%
10Luc Janssen145,1091210150,0%
11Ed Stolp143,4090311150,0%
12Remi Aafjes130,4489210150,0%
13Jan Brantjes125,61881100100,0%
14Harry Hageman119,94871100100,0%
15Gijs Pouw116,28861100100,0%
16Jolanda Vos113,318500000,0%
17Joke Mooij111,978400000,0%
18Tars Wanders110,4483210150,0%
19Hans de Goede107,7182210150,0%
20Wim van Dijk102,5581101050,0%
21Adri Beentjes101,0080310233,3%
22Marcel Wester99,6079310233,3%
23Jaap Limmen97,6078310233,3%
24Ed van Duin88,767720020,0%
25Hidde Ebels75,927600000,0%
26Marlies Sturk74,937500000,0%
27Jan de Graaf73,937400000,0%
28Theo Al72,937300000,0%
29Olga Commandeur71,937200000,0%
30Heleen van der Linden70,937100000,0%
31Chiel Pepping66,227010010,0%
32Marc Voorwalt63,956910010,0%
33Jelle Min63,696810010,0%
34Bert van Diermen62,226710010,0%
35Jos Admiraal †60,00661100100,0%
36Paul de Ruijter58,246520020,0%
37Barry Blekemolen55,426410010,0%
38Sandra Hollander54,566310010,0%
39Arthur Wilbie54,056220020,0%
40Nico Pepping52,516120020,0%
41Jeroen van Vliet48,786020020,0%
42Pieter Klein36,855910010,0%