SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 11 november

wit Witzwart ZwartUitslag
Bert Hollander-Wim van Dijk1-0
Harold Ebels-Luc Janssen0-1
Gijs Pouw-Samer Al Rayes0-1
Barry Blekemolen-Harry Hageman1-0
Adri Beentjes-Dirk Aafjes½-½
Hans de Goede-Jaap Limmen1-0
Remi Aafjes-Jan Brantjes1-0
Marlies Sturk-Ferry Haan1-0
Ed van Duin-Pieter Klein0-1
Jeroen van Vliet-Bert van Diermen0-1
Theo Al-Joke Mooij1-0
Arthur Wilbie-Marcel Wester½-½
Nico Pepping-Paul de Ruijter0-1
Jelle Min-Jan de Graaf1-0
Tars Wanders-Oneven
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 11 november (Ronde 9)

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Bert Hollander702,90100962177,8%
2Luc Janssen647,3799861181,3%
3Samer Al Rayes582,4398960366,7%
4Bob Stolp524,4097541090,0%
5Robin Rommel505,5096741264,3%
6Barry Blekemolen499,5095741264,3%
7Ed Stolp481,4194632166,7%
8Harold Ebels429,5493931538,9%
9Gijs Pouw427,8792740357,1%
10Wim van Dijk425,4191522160,0%
11Hidde Ebels422,82903300100,0%
12Adri Beentjes422,0489841356,3%
13Hans de Goede410,6188740357,1%
14Harry Hageman404,7487740357,1%
15Remi Aafjes400,9986530260,0%
16Dirk Aafjes395,4085932444,4%
17Tars Wanders392,5784622250,0%
18Aart van den Brink385,4083730442,9%
19Harry Levering360,2182730442,9%
20Marlies Sturk352,8981530260,0%
21Sandra Hollander352,2480421162,5%
22Jan Brantjes345,2179730442,9%
23Bert van Diermen322,9578721435,7%
24Jolanda Vos316,4177211075,0%
25Pieter Klein314,8276730442,9%
26Jaap-Jan Min311,83752200100,0%
27Theo Al303,6574210150,0%
28Marc Voorwalt298,6573320166,7%
29Ferry Haan275,1372620433,3%
30Jeroen van Vliet264,5771520340,0%
31Ed van Duin260,9170620433,3%
32Paul de Ruijter257,1369620433,3%
33Thijs Min247,15681100100,0%
34Marcel Wester247,1167812525,0%
35Joke Mooij239,1666510420,0%
36Jaap Limmen227,4465811618,8%
37Chiel Pepping224,3664201125,0%
38Jelle Min204,8563210150,0%
39Arthur Wilbie197,0962702514,3%
40Nico Pepping185,5161810712,5%
41Olga Commandeur179,826000000,0%
42Heleen van der Linden171,185910010,0%
43Jan de Graaf164,005820020,0%
44Jos Admiraal †71,00571100100,0%