SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Het meest recent in de competitie hebben we ronde {{mrr}} gespeeld.

Uitslagen

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 15 november

wit Witzwart ZwartUitslag
Harold Ebels-Bert Hollander0-1
Ed Stolp-Aart van den Brink1-0
Jaap Limmen-Jos Admiraal0-1
Theo Al-Arthur Wilbie1-0
Jan de Graaf-Indriaas Booij1-0
Adri Beentjes-Ed van Duin0-1
Jeroen van Vliet-Marc Voorwalt½-½
Jan Brantjes-Paul de Ruijter1-0
Marcel Wester-Harry Levering1-0
Chiel Pepping-Nico Pepping½-½
Extern-Barry Blekemolen0-1
Gert-Jan Hafkamp-Extern0-1
Extern-Remi Aafjes1-0
Tars Wanders-Extern0-1
Extern-Dirk Aafjes1-0
Extern-Hans de Goede1-0
Robin Rommel-Extern0-1
Samer Alrayes-Extern1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 15 november (Ronde 9)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Luc Janssen775,17100871093,8%
2Tars Wanders557,0099960366,7%
3Remi Aafjes521,6798960366,7%
4Bert Hollander517,0097951361,1%
5Ed Stolp505,5096742171,4%
6Bob Stolp495,6795632166,7%
7Barry Blekemolen465,0094841356,3%
8Jos Admiraal442,5093741264,3%
9Matthijs Hulsebos422,0092632166,7%
10Hidde Ebels413,3391531170,0%
11Harold Ebels399,5090933350,0%
12Gijs Pouw394,8389741264,3%
13Niels Hageman377,6788422075,0%
14Gert-Jan Hafkamp377,5087941450,0%
15Samer Alrayes376,0086950455,6%
16Aart van den Brink346,5085933350,0%
17Sandra Hollander342,0084630350,0%
18Theo Al336,3383723250,0%
19Robin Rommel333,0082731350,0%
20Marlies Sturk319,0081530260,0%
21Jan de Graaf312,8380421162,5%
22Ed van Duin284,3379831443,8%
23Jaap Limmen275,0078730442,9%
24Indriaas Booij265,0077940544,4%
25Jeroen van Vliet264,3376512240,0%
26Arthur Wilbie259,0075530260,0%
27Jan Brantjes255,5074721435,7%
28Hans de Goede252,3373620433,3%
29Dirk Aafjes250,0072930633,3%
30Marc Voorwalt237,0071621341,7%
31Adri Beentjes230,3370520340,0%
32Jan Levering225,0069210150,0%
33Bert van Diermen201,0068310233,3%
34Olga Commandeur195,0067310233,3%
35Marcel Wester189,0066930633,3%
36Ferry Haan174,3365410325,0%
37Harry Levering165,6764720528,6%
38Chiel Pepping115,0063501410,0%
39Nico Pepping113,1762811618,8%
40Paul de Ruijter106,6761710614,3%